Bu film 18 yaş altı sakıncalı sahneler içermektedir.
  Beğen
0
1
BENZER FİLMLER

Cennet: İnanç Türkçe Altyazı 720p izle

-

Paradies: Glaube

Gösterim Tarihi2012
Cennet: İnanç Türkçe Altyazı 720p izle
PUAN : 6.8
Cennet: İnanç Türkçe Altyazı 720p izle 6.8 / 10 1 kullanıcı oyu.
Ulrich Seidl´ın "Cennet" üçlemesinin ikinci filmi, cennet yolunun İsa´dan geçtiğine inanan röntgen uzmanı Anna Maria´yı anlatıyor. Avusturya´yı imana getirebilmek uğruna tatilini misyoner gezisine çeviren Anna Maria, elinde Meryem Ana heykeliyle kapı kapı dolaşır. Yıllardır ortalarda görünmeyen, Mısırlı Müslüman kocası bir gün tekerlekli sandalyeye mahkûm olmuş halde çıkagelir. İlahi ve dualara artık evdeki kavgalar da eşlik etmektedir. İtalyan medyasının "kutsal değerlere küfür" suçlamasına maruz kalan film, evlilik boyunca uğranan "çile" duraklarını ve aşka özlemi ele alıyor. Ulrich Seidl, üçlemesini aynı ailedeki üç kadının çıktığı farklı tatiller üzerinden kurgulamış.
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
 1. Cennet: İnanç Türkçe Altyazı 720p izle
 2. Cennet: İnanç Türkçe Altyazı 720p izle
 3. Cennet: İnanç Türkçe Altyazı 720p izle
 4. Cennet: İnanç Türkçe Altyazı 720p izle
 5. Cennet: İnanç Türkçe Altyazı 720p izle
 6. Cennet: İnanç Türkçe Altyazı 720p izle
 7. Cennet: İnanç Türkçe Altyazı 720p izle
 8. Cennet: İnanç Türkçe Altyazı 720p izle
 9. Cennet: İnanç Türkçe Altyazı 720p izle
 10. Cennet: İnanç Türkçe Altyazı 720p izle
 11. Cennet: İnanç Türkçe Altyazı 720p izle
 12. Cennet: İnanç Türkçe Altyazı 720p izle
 1. 2012
  Cennet Üçlemesinin ilk filmi Aşk, Kenya halkının "Şeker Anneler" diye tabir ettiği, Avrupalı yaşlı kadınların para karşılığında aşk satan Kenyalı gençleri satın aldığını anlatmaktad...
  • Dram, Yetişkinler İçin
  • 271
  • 120 Dk.
  • 0
  • 0
  Cennet: Aşk Türkçe Altyazı 720p izle
  2013
  Ulrich Seidl´ın "Cennet Üçlemesi"nin şubat ayında Berlin Film Festivali´nde prömiyeri yapılan bu son filmi fazla kiloları olan, meraklı, genç bir kadını konu alıyor...
  • Dram, Yetişkinler İçin
  • 315
  • 100 Dk.
  • 0
  • 2
  Cennet: Umut Türkçe Altyazı 720p izle
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
  SON YAPILAN YORUMLAR
 • Bad-girl Avatar Bad-girl Miss Saigon: 25th Anniversary - Türkçe Altyazı 720p izle This is one of the best movie of the year. War always brings sadness and hurt to our life, especially for innocent children. They are suffered!!!
 • Bad-girl Avatar Bad-girl Altamira - Türkçe Dublaj 720p izle This is a good movie that you should have watched. Actually there is no differences between religion and science if you are open minded thinking, you will see both are always together.
 • Bad-girl Avatar Bad-girl Ben Efsaneyim - Türkçe Dublaj 1080p izle one of good movies....I like it... :)
 • Bad-girl Avatar Bad-girl Sıcak Kalpler - Türkçe Dublaj 720p izle nice movie but the quality of the film is a bit not good....not clear....anyway...happy to watch it ;)
 • bagatur Avatar bagatur Ben Efsaneyim - Türkçe Dublaj 1080p izle sonlara doğru cıvıklaşsa da, saçma bir yere kaysa da, özellikle will smith'in new york'ta geçirdiği yalnız ve rutin hayatın işlendiği bölümlerle cast away ayarında bir güzellik sunmuştur bize. post-apocalyptic ortam da 10 üzerinden 10 ayarında olmuş, insanları yok olan bir metropolun yıllar sonra nasıl bir hale gelebileceğini daha iyi ve gerçekçi işleyemezlerdi heralde. son zamanlarda 30 days of night tarzı karikatür zombi-vampir skeçleri ayarındaki filmlerden sonra iyi bile gelmiştir bünyeye.. izlemek kesinlikle vakit kaybı değildir. hatta çok yüce ve geniiiş bir konseptte at koşturan bu fikrin finalde 3 metrekarelik dar bir alana sıkışması ve büyük beklenti içine soktuğu izleyicisine bir nevi son dakika kazığı atarak buruk vedalaşmasını saymazsak türünün kültlerinden bile olabilirmiş kendisi. ama o son yirmi dakikaya ittire kaktıra sıkıştırılan o iki karakter (ki hiç işlenmedikleri için karakter bile olamamışlar), will smith'in onlarla ışık hızında gelişen ilişkisi (hangi ara ailenle özdeleştirdin), gereksiz duygusal çıkışlar (henüz yeni kendine gelmişsin, yıllar sonra iki insan görüyorsun, şoktasın, ve üç cümle muhabbetten sonra gereksiz bir trip harbi, o masa dağıtmalar, tabak fırlatmalar, noluyor willoğlan?) ve efsane(?) protagonistimizin aniden karar kıldığı o son dakika aksiyonu olmasaymış keşke diyorum.. buram buram işlemek üzere kollarını sıvadığı türünün hakkını daha ulvi ve duygusal bir yoldan verebilirmiş.. hatta holywood'un henüz bokunu çıkarmadığı ve çok ta örneği bulunmayan bu "kıyamet sonrası" türünün zirvesine oturabilirmiş. her şeyi geçtim o güzelim ilk bir saate yazık olmuş diyorum..