BENZER FİLMLER

Baba 2 – The Godfather Part 2 Türkçe Dublaj 720p izle

-

The Godfather: Part II

Gösterim Tarihi20 Aralık 1974
Baba 2 – The Godfather Part 2 Türkçe Dublaj 720p izle
PUAN : 9.0
Baba 2 – The Godfather Part 2 Türkçe Dublaj 720p izle 9.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
 • Süre: 200 Dk.
 • Vizyon: 1974
 • Ülke: ABD
 • İzlenme: 149
 • Favori: 0
 • İMDB: 9.0
 • Kalite: 720P
 • MultiDil
Türkçe Dublaj olarak yayınlanan The Godfather 2 720p sizler için sitemizde;Baba 2 , ilk filmin yapımından iki yıl sonrasında çekilen filmdir. Mario Puzo ve Francis Ford Coppola'nın ortak yazdığı senaryoyla kurgulanmıştır. 6 Oscar Ödülü kazanmıştır. Carlione Ailesinin inanılmaz öyküsünün bir başka yönü, bu filmle karşımızda. Bu sefer ailenin iki yeni nesil ile yaşadıkları işleniyor. Genç Vito Corleone 1910'larda Sicilya'dan New York'a göç eder. Ailesinin geçimini sağlayabilmek için çeşitli işlerde çalışır ve yavaş yavaş yükselmeye başlar. Don Vito, aile içinde yaptığı çok başarılı işler (!) sonucunda hızla yükselir ve bu arada da kardeşi Michael onun ardından Ailenin başına geçerek Don unvanı alır…Michael Corleone, mafya dünyasında inanılmaz bir güce ulaşırken, bir yandan da ailesini korumaya çalışmaktadır. Fakat yavaş yavaş gelişen vakalar onu hiç yapmak istemediği işlere ve kabahatlara yönlendirir. Tek özelliği zekası iken bir anda bir suç imparatorluğunu yönetecek acımasızlığa ve kendine güvene kavuşur. Fakat bunlar Micheal'a sadece güç değil, bununla beraber yalnızlık ve mutsuzluk getirecektir. Serinin 2. Filmi olan The Godfather 2 , herkezin çok beğendiği ve severek izlediği filmler içinde yerini almıştır..Bir tek başrollerde oynayan dev aktörlerin değil, onlara yardımcı rollerde karşımıza çıkan çok önemli bir kadro ile de tüm zamanların en büyük filmleri ve beyaz perde tarihinin kilometre taşları içinde yer almasına neden olmuştur. Internet sitemizden 1080p ve 720p kalitede Baba 2 seyredebilirsiniz. Sitemizdeki tüm Baba 2 izleyicilerimize iyi seyirler keyifli saatler dileriz..The Godfather 2 720p ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
  SON YAPILAN YORUMLAR
 • Bad-girl Avatar Bad-girl Miss Saigon: 25th Anniversary - Türkçe Altyazı 720p izle This is one of the best movie of the year. War always brings sadness and hurt to our life, especially for innocent children. They are suffered!!!
 • Bad-girl Avatar Bad-girl Altamira - Türkçe Dublaj 720p izle This is a good movie that you should have watched. Actually there is no differences between religion and science if you are open minded thinking, you will see both are always together.
 • Bad-girl Avatar Bad-girl Ben Efsaneyim - Türkçe Dublaj 1080p izle one of good movies....I like it... :)
 • Bad-girl Avatar Bad-girl Sıcak Kalpler - Türkçe Dublaj 720p izle nice movie but the quality of the film is a bit not good....not clear....anyway...happy to watch it ;)
 • bagatur Avatar bagatur Ben Efsaneyim - Türkçe Dublaj 1080p izle sonlara doğru cıvıklaşsa da, saçma bir yere kaysa da, özellikle will smith'in new york'ta geçirdiği yalnız ve rutin hayatın işlendiği bölümlerle cast away ayarında bir güzellik sunmuştur bize. post-apocalyptic ortam da 10 üzerinden 10 ayarında olmuş, insanları yok olan bir metropolun yıllar sonra nasıl bir hale gelebileceğini daha iyi ve gerçekçi işleyemezlerdi heralde. son zamanlarda 30 days of night tarzı karikatür zombi-vampir skeçleri ayarındaki filmlerden sonra iyi bile gelmiştir bünyeye.. izlemek kesinlikle vakit kaybı değildir. hatta çok yüce ve geniiiş bir konseptte at koşturan bu fikrin finalde 3 metrekarelik dar bir alana sıkışması ve büyük beklenti içine soktuğu izleyicisine bir nevi son dakika kazığı atarak buruk vedalaşmasını saymazsak türünün kültlerinden bile olabilirmiş kendisi. ama o son yirmi dakikaya ittire kaktıra sıkıştırılan o iki karakter (ki hiç işlenmedikleri için karakter bile olamamışlar), will smith'in onlarla ışık hızında gelişen ilişkisi (hangi ara ailenle özdeleştirdin), gereksiz duygusal çıkışlar (henüz yeni kendine gelmişsin, yıllar sonra iki insan görüyorsun, şoktasın, ve üç cümle muhabbetten sonra gereksiz bir trip harbi, o masa dağıtmalar, tabak fırlatmalar, noluyor willoğlan?) ve efsane(?) protagonistimizin aniden karar kıldığı o son dakika aksiyonu olmasaymış keşke diyorum.. buram buram işlemek üzere kollarını sıvadığı türünün hakkını daha ulvi ve duygusal bir yoldan verebilirmiş.. hatta holywood'un henüz bokunu çıkarmadığı ve çok ta örneği bulunmayan bu "kıyamet sonrası" türünün zirvesine oturabilirmiş. her şeyi geçtim o güzelim ilk bir saate yazık olmuş diyorum..